ssk-hlavicka

Spoustu žen trápí dvojitá brada, která, pokud se nám začíná dělat nebo ji už máme, nám likviduje pevný ovál obličeje a jeho konturu mládí. To je velmi nepříjemné!  S věkem pokožka ztrácí elasticitu a pružnost, a tím dochází k ochabnutí kůže a svalů v oblasti brady. Jednou z účinných technik je masáž vakuovou pumpičkou a udržování dostatečné elasticity pokožky biologicky aktivní formou kolagenu.

Více se o pevném oválu dozvíte v online kurzu, který Vás provede jednotlivými postupy, ukáže Vám přípravky, které jsou skutečně užitečné a naučí Vás v prostředí Vašeho domova, jak pracovat se svou pokožkou.

Tento kurz je určen pro všechny ženy, které

  • chtějí vypadat mladě a svěže
  • chtějí svůj obličej udržet ve skvělé kondici
  • chtějí svůj obličej omladit o pár let – ženy, které dodržovaly má doporučení z kurzu, se vizuálně omladily až o 10 let
  • si chtějí udržet pevnou pokožku i svaly, především v dolní části obličeje. To je hlavně tam, kde se naše svalové a kožní tkáně uvolňují, protože jsou gravitací stahovány směrem dolů. Zde vzniká právě dvojitá brada nebo u některých žen dokonce “zarůstá” krk tak, že se ztrácí kontura mladistvého vzhledu.

Jaké můžete na konci očekávat výsledky?

Program je sestaven tak, aby prezentované techniky pomohly řešit zpevnění kontur obličeje mezi dolní čelistí a krkem, aby se opět zvýraznily a vypadaly pevné a mladistvé. Techniky a rady pomohou k uvolnění a odplavení usazenin, které způsobují to, že mnohé ženy vypadají starší, než ve skutečnosti jsou.
Techniky také obnoví cirkulaci a výživu celého obličeje, který se tím výrazně omladí.

O kurzu řekly …

alla

Dario, chci vám velmi poděkovat za váš vynikající kurz Pevný ovál. Tolik nového jsem se naučila a pochopila tak hodně o své pleti, lymfatickém systému atd. V takto uceleném programu to nikdo nemá, jen vy. Děkuji moc za to! Moc mi to pomohlo. Zase se mi vrátil mladistvý vzhled.
Alla S.

taťána r.

Děkuji za radost, kterou lidem dáváte svým uměním a vědomostmi, díky Vašemu kurzu pevný ovál jsou ženy krásnější a lépe vypadají. Jsem ráda, že jsem si kurz u vás koupila, protože výsledky jsou rychlé a dlouhodobé. Moc se mi Darii program líbí a hlavně funguje. Mohu všem jen doporučit.
Taťána R.

marie z.

Drahá Dario! Chci vám poděkovat za profesionalitu. Díky vašemu kurzu pevný ovál jste mě „udělala“ o 10 let mladší. Hodně štěstí v další práci, kterou opravdu milujete. Ještě jednou díky.
Marie Z.

Váš průvodce kurzem

Daria Váš instruktor

Jmenuji se Daria Černá, jsem profesionální kosmetička a anti-age koučka s 30 letou praxí. Začínala jsem od nuly a postupně se vypracovala na kosmetičku, za kterou se dnes vrací česká i zahraniční klientela z celého světa.

Během své dlouholeté praxe jsem se velmi často setkávala s chybami, které ženy při péči o svou pleť dělají a hlavně jsem poznávala DŮVODY proč se to tak děje…