O mně

Daria

Jmenuji se Daria

jsem kosmetička, terapeutka, anti-age koučka a autorka projektu SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU.

SAMA SOBĚ KOSMETIČKOU je projekt, který učí ženy být samy sobě opravdu tou nejlepší kosmetičkou. Kdo má zájem na tom, aby konkrétně Vy jste byla krásná, svěží a ještě k tomu každý den a co nejdéle, tj. do 100 let? Kosmetický průmysl? Plastická chirurgie? Možná Vaše kosmetička, pokud máte spolu hezký a přátelský vztah, a to ještě v případě, že kromě vědomostí má také čas Vám je předat. Upřímně, já ani mé klientky jsme na to během ošetření v salonu moc času neměly.

Domnívám se, že nejvíce zainteresovaná na svém zdravém stavu pleti a její kondici jste především Vy sama!

A proto vznikl tento projekt, aby pomohl ženám být krásné a svěží. Aby jim pomohl naučit se správně, smysluplně a profesionálně pečovat o svou pleť, využívat informací ze světa kosmetiky tak, aby to bylo pro ně přínosné.
A nejen to – odtajňuji zde osvědčené techniky hluboké regenerace a omlazení, které si každá bude moci provádět v domácích podmínkách sama.

V oboru kosmetiky pracuji již mnoho let – jen ve vlastním salonu je to už přes 20 let. Během své dlouholeté kosmetické praxe jsem nasbírala mnoho zkušeností, o které se  s Vámi ráda podělím.

Proč? Zaznamenala jsem totiž často se opakující chyby klientek při běžné péči o pleť. Je až k nevíře, jak různé reklamy mohou „vymazat z hlavy zdravý úsudek“…

Rozhodla jsem se to změnit a ženám (ale i mužům) nabízím pomoc zorientovat se ve světě kosmetiky. Naučím Vás správně o sebe pečovat, především pak v domácích podmínkách.

Péči v kosmetickém salonu si sice mnohé z Vás dopřávají, ale ta nejdůležitější, tj. každodenní domácí péče, zůstává na každé z nás. Zásadně takto ovlivňujeme stav a kondici své pleti nejen pro přítomný okamžik, ale především do budoucnosti.

A každá z nás přece chce vypadat skvěle a mladě co nejdéle.

Proto na mých stránkách najdete rady a doporučení prověřené mnohaletou praxí, mnou osobně odzkoušené a hlavně dlouhodobě fungující. A především takové rady, které zvládne každá z Vás naprosto sama v domácích podmínkách.

Ninon

Anne de l’Enclos (Ninon De Lenclos), která žila v letech 1620-1705, je autorka citátu:
„Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými“