ssk-hlavicka

Dnešní tip je zaměřen na jednu z metod, jak se účinně zbavit vrásek v očním okolí.  Jedná se o masáž speciální vakuovou pumpičkou, což je jedna z  velmi účinných technik, které pomáhají dobrému prokrvení a cirkulaci v oblasti očního okolí a tím zamezují vráskám, povadlé pleti, otokům apod. 

Tato technika pomůže Vaší pleti zůstat ve výborném stavu a dokonalé kondici. Další techniky a metody jak pracovat s očním okolím jsem dala dohromady a vytvořila unikátní kurz Oční okolí bez vrásek.

A právě dnes se na Vás usmálo štěstí, protože ho nabízím se slevou 30%!

Tento kurz je pro Vás vhodný, pokud:

  1. Vás již vrásky v okolí očí trápí a chcete je zmenšit nebo se jich zbavit
  2. chcete včas a preventivně ovlivnit své oční okolí
  3. chcete pochopit zákonitosti Vaší pleti a chcete se postupnými kroky zbavit očních vrásek
  4. Vás zajímají metody a techniky účinně ovlivňující kondici očního okolí. Tyto techniky Vám pomohou odstranit již vzniklé vrásky či otoky kolem očí.
  5. patříte k ženám se silnou mimikou, jemnou pletí či genetickými dispozicemi k vráskám
  6. Vás tato tématika zajímá a chcete vznik vrásek a otoků samy aktivně ovlivnit

Cílem kurzu je pomoci všem ženám – s vráskami i bez vrásek

Vím, že vrásky kolem očí, otoky a jiné nepříjemnosti ženy velmi trápí a ubírá jim na sebevědomí. Samozřejmě, že tyto problémy řešíme v kosmetickém salonu, ale nejvíc pro sebe může udělat každá žena SAMA DOMA. Stačí pár minut denně s technikami, které Vám v tomto pomohou. Musíte však přesně vědět jak.

O kurzu řekly …

Určitě bych Dariu doporučila všem ženám, které potřebují odbornou radu profesionální kosmetičky, je to skvělý odborník, který své práci nejen rozumí, ale také ji miluje. Její kurz Oční okolí bez vrásek je absolutně nejlepší! Moc mi pomohl, protože se mi již vrásky začaly tvořit a to mě fakt vyděsilo. Dodržováním doporučení, která Daria v kurzu dává, jsem se za 14 dnů svého „děsu“ zbavila 🙂 Moc děkuji a kurz doporučuji. Spokojená klientka Jana I.

Dario, jste skvělá! V kurzu Oční okolí bez vrásek jsem se od vás hodně naučila a nyní to denně používám při péči o své citlivé oční okolí. Výsledky byly patrné téměř okamžitě! Opravdu to je na mně vidět! Vidím to nejen já sama, ale všimlo si toho i mé okolí :o) A navíc jsem pochopila mnohá tajemství v péči o svou pokožku. Děkuji. Irena S.

elena

Děkuji Darii za její lidskost, vstřícnost a laskavost. Za krásu, svěžest a omlazení, které mi díky svým kurzům předává. Hodně využívám jejích rad z kurzu Oční okolí bez vrásek v běžném životě. Nikdo nemá zbytečně moc času a každá chceme vypadat dobře. Proto doporučuji všem setkat se s Dariou minimálně on-line, využít jejích odborných vědomostí a triků a tím si prodloužít své mládí.
Elen

Váš průvodce kurzem

Daria Váš instruktor

Jmenuji se Daria Černá, jsem profesionální kosmetička a anti-age koučka s 30 letou praxí. Začínala jsem od nuly a postupně se vypracovala na kosmetičku, za kterou se dnes vrací česká i zahraniční klientela z celého světa.

Během své dlouholeté praxe jsem se velmi často setkávala s chybami, které ženy při péči o svou pleť dělají a hlavně jsem poznávala DŮVODY proč se to tak děje…