ssk-hlavicka

Tato technika mytí obličeje je nejen v České a Slovenské Republice, ale i v Evropě novinkou, kterou jsem si přivezla ze svých cest po Asii a profesionálně upravila tak, aby maximálně vyhovovala potřebám našich evropských žen. Metodu jsem testovala velmi dlouho, než jsem ji doladila do dnešní unikátní podoby, která pro náš trh nemá obdoby. Předkládám Vám to nejlepší, co v současné profesionální kosmetice je.

Tento kurz je určen ženám, které:

  • o sebe chtějí pečovat smysluplně, účinně a způsobem, který ochrání a co nejšetrněji ošetří jejich pleť. Pouze tak mohou ženy zůstat stále krásné a nestárnoucí. Technika vyhovuje všem ženám od 25 let, nejlépe však ženám po 30-ce, a také těm s citlivými i alergickými typy pleti. 
  • chtějí svůj obličej omladit o pár let
  • chtějí vypadat mladě, svěže a chtějí svůj obličej udržet ve skvělé kondici

Jaké výsledky můžete po absolvování kurzu očekávat?

  • krásná, hladká a sjednocená pleť, podpora přirozených regeneračních procesů
  • rychlá a snadná technika mytí a čištění obličeje, která podporuje ekologii a ohleduplnost ke všemu živému
  • perfektně očištěná a umytá pleť, kterou nepoškozují tenzidy ani jiné agresivní látky, které jsou v kosmetických přípravcích běžné
  • absolutní základ dokonalé péče o pokožku

Dejte Vaší pleti šanci zazářit v její přirozené kráse!

Buďte krásné a ještě krásnější.

O kurzu řekly …

maria

Dario, jste skvělá! Z každé návštěvy získávám nejen potěšení, ale také výhody, estetické i vzdělávací. Mnoho nového jsem se už od vás naučila a nyní to již denně používám při péči o svoji pleť. … Výsledky byly patrné okamžitě! A navíc jsem pochopila mnohá tajemství v péči o svou pokožku obličeje. 🙂 Je super využívat služeb takového vysoce kvalifikovaného odborníka. Doporučuji všem !!!
Marie I.

taťána b

Drahá Dario! Jsem ráda, že mě osud přivedl k vám. Sleduji sama sebe, jak mládnu. Vždy jsem dělala všecho, co jste mi doporučila a mohu s jistotou říci, že vše mělo mimořádný účinek. Děkuji moc! Japonská technika mi učarovala, prostě mě baví. Všem moc doporučuji! Ještě jednou moc děkuji! Táňa

naďa s

Navštěvuji Dariu pouze jednou ročně, ale vždy to stojí za to! Tentokrát jsem se naučila nové japonské technice a je super! Vypadám mladší a svěžejší. Každý mi teď říká, že vypadám skvěle. Děkuji Dario! Naďa S.

Váš průvodce kurzem

Daria Váš instruktor

Jmenuji se Daria Černá, jsem profesionální kosmetička a anti-age koučka s 30 letou praxí. Začínala jsem od nuly a postupně se vypracovala na kosmetičku, za kterou se dnes vrací česká i zahraniční klientela z celého světa.

Během své dlouholeté praxe jsem se velmi často setkávala s chybami, které ženy při péči o svou pleť dělají a hlavně jsem poznávala DŮVODY proč se to tak děje…