ssk-hlavicka

Jak správně používat čistící olej

První stupeň dokonalého mytí obličeje – použití čistícího oleje v praxi. Toto video ukazuje nejlepší způsob a techniku pro kvalitní mytí obličeje.

Japonská technika mytí obličeje – novinka nejen u nás

Díky inspiraci z cest po Asii jsem vytvořila vlastní, dvoufázovou techniku dokonalého čištění obličeje. Tato technika je obsažena v mém videokurzu Japonská technika mytí obličeje, kde jsou kromě dvoufázového dokonalého čištění uvedené i další možnosti a způsoby, jak dosáhnout maximálního výsledku. Metodu jsem testovala velmi dlouho, než jsem ji doladila do dnešní unikátní podoby, která pro náš trh nemá obdoby. Předkládám Vám to nejlepší, co v současné profesionální kosmetice je.

Tento kurz je určen ženám, které:

  • o sebe chtějí pečovat smysluplně, účinně a způsobem, který ochrání a co nejšetrněji ošetří jejich pleť. Pouze tak mohou ženy zůstat stále krásné a nestárnoucí. Technika vyhovuje všem ženám od 25 let, nejlépe však ženám po 30-ce, a také těm s citlivými i alergickými typy pleti. 
  • chtějí svůj obličej omladit o pár let
  • chtějí vypadat mladě, svěže a chtějí svůj obličej udržet ve skvělé kondici

Jaké výsledky můžete po absolvování kurzu očekávat?

  • krásná, hladká a sjednocená pleť, podpora přirozených regeneračních procesů
  • rychlá a snadná technika mytí a čištění obličeje, která podporuje ekologii a ohleduplnost ke všemu živému
  • perfektně očištěná a umytá pleť, kterou nepoškozují tenzidy ani jiné agresivní látky, které jsou v kosmetických přípravcích běžné
  • absolutní základ dokonalé péče o pokožku

Dejte Vaší pleti šanci zazářit v její přirozené kráse!

Buďte krásné a ještě krásnější.

O kurzu řekly …

maria

Dario, jste skvělá! Z každé návštěvy získávám nejen potěšení, ale také výhody, estetické i vzdělávací. Mnoho nového jsem se už od vás naučila a nyní to již denně používám při péči o svoji pleť. … Výsledky byly patrné okamžitě! A navíc jsem pochopila mnohá tajemství v péči o svou pokožku obličeje. 🙂 Je super využívat služeb takového vysoce kvalifikovaného odborníka. Doporučuji všem !!!
Marie I.

taťána b

Drahá Dario! Jsem ráda, že mě osud přivedl k vám. Sleduji sama sebe, jak mládnu. Vždy jsem dělala všecho, co jste mi doporučila a mohu s jistotou říci, že vše mělo mimořádný účinek. Děkuji moc! Japonská technika mi učarovala, prostě mě baví. Všem moc doporučuji! Ještě jednou moc děkuji! Táňa

naďa s

Navštěvuji Dariu pouze jednou ročně, ale vždy to stojí za to! Tentokrát jsem se naučila nové japonské technice a je super! Vypadám mladší a svěžejší. Každý mi teď říká, že vypadám skvěle. Děkuji Dario! Naďa S.

Váš průvodce kurzem

Daria Váš instruktor

Jmenuji se Daria Černá, jsem profesionální kosmetička a anti-age koučka s 30 letou praxí. Začínala jsem od nuly a postupně se vypracovala na kosmetičku, za kterou se dnes vrací česká i zahraniční klientela z celého světa.

Během své dlouholeté praxe jsem se velmi často setkávala s chybami, které ženy při péči o svou pleť dělají a hlavně jsem poznávala DŮVODY proč se to tak děje…